Hakkımızda

Hakkımızda | Kılıç Nühendislik

2016 yılında kurulan firmamız her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile iç ve dış mekan çocuk oyun grupları, dış mekan spor aletleri, kauçuk zemin kaplama sistemleri, çevre panel çit sistemleri, otomatik raylı kapılar, servis kapıları, kollu bariyerler, mantar bariyerler, çöp kovaları, oturma bankları, ahşap kamelya, pergola temini vb. kent ekipmanları ile bu ürünlerin montajında hizmet vermektedir.

Yalnız ekonomik gücüyle değil, yasal mevzuatlara uygun ürün ve hizmet sağlamasıyla ciddiyeti ve saygınlığıyla önde duran, değişime açık yönetim yapısına sahip, müşteri nezdinde güvenilir, tercih edilen firma olmak amacıyla 2013 yılı itibari ile bina iç ve dış aydınlatma, elektrik altyapı, üst yapı taahhüt, yapısal ve bitkisel peyzaj konularında da uzman kadromuz ile sektörde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermektedir.

Sürekli büyüyerek, gelişerek ve kendimizi yenileyerek en küçük ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz projelere imza atmak yegane hedefimizdir. Biz biliyoruz ki başarı ve kalite ayrıntıda gizlidir ve büyümek Kılıç Mühendislik için planlı ve sistematik bir hedeftir.

İlke ve Değerlerimiz

  • Evrensel ahlaki değerler (Fayda, Sırdaşlık, Tarafsızlık, Takım çalışması, Sürekli öğrenme, Yenilik ve teknoloji, Paylaşım, Öncülük, Bilimsellik, Sosyal sorumluluk, Değer yaratma, Üretme, ve Süreklilik, …vb) konusunda tutarlı davranırız.
  • Rekabet gücümüzün kaynağı çalışanlarımızdır.
  • Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve toplumumuzla ilke ve değerlerimiz çerçevesinde karşılıklı saygı ve güvene dayalı ortamlar oluştururuz.
  • Takım ruhu içinde başarılarımızı takdir ederek, sorunların oluşmasına fırsat tanımayız. Çıkabilecek sorunlarda çözüm odaklı davranırız.
  • Oluşturduğumuz projeleri zamanında ve zorluklardan yılmadan birbirimizi yücelterek ve destekleyerek başarıyla bitiririz.
  • Sürdürülebilir ticari başarıya odaklanarak sürekli olarak gelişmeyi hedefleriz.
  • Sorumluluk gerektiren bir konumda olan bizler, görevlerimizi yerine getirmede, sorunlara daima en yakın ilgi gösterir, özgür ve yaratıcı bir yaklaşım içinde inceler, pratik ve geçerli çözümler üretiriz.
  • Çevre ve toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz.